Forum mojemiasto.forumoteka.pl Strona Główna mojemiasto.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Księga gości

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum mojemiasto.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Borys
Site Admin

PostWysłany: Wto Lut 03, 2015 3:25 pm    Temat postu: Księga gości Odpowiedz z cytatem

W związku z tym, że moje posty nie są wyświetlane w Księdze gości na oficjalnej stronie internetowej miasta Czaplinka, postanowiłem założyć to forum. Proszę piszcie co was boli co chcielibyście zmienić, tak aby to miasto ruszyło choć trochę do przodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 1:03 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Borys
Site Admin

PostWysłany: Sro Lut 04, 2015 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysłałem takie info do Księgi Gości na stronach Czaplinka. Niestety wszechobecna cenzura nie opublikowała moich przemyśleń!
Nikogo w swoim wpisie nie obraziłem-więc nie wiem dlaczego tego nie puścili-Moim zdaniem prawda w oczy kole!

A więc pierwsza sprawa Drogi!
W pełni popieram swoich przedmówców którzy chcą budować ulice na nowym osiedlu. Z tych informacji które posiadam, wiem że ma być budowana w 2015 r. ulica 5 Pomostów Pytam się dla kogo i z jakiego powodu? Bo mieszka tam Burmistrz i radna z jego obozu ? Dla grupki turystów którzy nas odwiedzają przez niecałe 2 miesiące w roku? A co z nami mieszkańcami, którzy topią się w błocie od wielu lat ? Może lepiej najpierw wybudować ulice dla mieszkańców a później zatroszczyć się o turystów? Z deklaracji wyborczej Burmistrza wynika, że najpierw ma być robiona promenada nad J. Drawsko a dopiero później al. 5 Pomostów. Co się wydarzyło, że to uległo zmianie? OBECNA PROMENADA WOŁA O POMSTE DO NIEBA !!! Wstyd i hańba. Podobnie jest z trasą PZU nad jeziorem Czaplino-z tych szumnych zapowiedzi powstało kilka zielonych kołków wbitych w ziemią . Może szanowni urzędnicy z burmistrzem wybiorą się np. do Niemiec lub do większego polskiego miasta i zobaczą jak wyglądają ścieżki zdrowia nad jeziorami? Ludzie na co idą nasze pieniądze?

Do pani Anety Gawlicy
Proszę nie wprowadzać mieszkańców w błąd. To prezes Głównego Urzędu Statystycznego ustala cenę żyta czy Rada Miejska ? Wydaje mi się że prezes GUS ustala cenę maksymalną a Rada Miejska w drodze uchwały może ustalić dowolną-nie większą jednak niż ta ustalona przez prezesa GUS. A czy oprócz rolników jest jeszcze jakaś grupa społeczna obłożona maksymalną stawką podatku? Czy może inne grupy korzystają z przywilejów i płacą mniejsze podatki? Jeżeli tak to z jakiego powodu jedni płacą maksymalne stawki a inni płacą stawki dużo mniejsze?

Lodowisko
Dziwie się, że Lodowisko jest obecnie zamknięte. Moim zdaniem właśnie teraz powinno być otwarte. Jak jest za ciepło to nie otwieramy bo koszty za duże. Jak jest zima to też nie otwieramy. Wiec pytam się kiedy będzie otwarte? W Czaplinku nie ma gdzie ze znajomymi wyjść, oczywiście atrakcje są ale wszystko pozamykane. Po co to i dla kogo jest zrobione? Może warto zastanowić się nad zadaszeniem ? Myślał ktoś o tym?

Wynagrodzenia Burmistrza

Szanowni Państwo Radni co było przyczyną, że Burmistrz dostał podwyżkę? Co się zmieniło przez 4 lata-oprócz sytuacji emerytów i rencistów? Jakieś inwestycje które spowodowały, że młodzi ludzie stąd nie wyjadą np. budowa domów mieszkalnych ? Czy Pan Burmistrz ściągnął do Gminy przez całą swoją kadencję choć jednego inwestora, który tu zainwestował i rozwinął firmę, tak aby dać pracę młodym? Przy takim zadłużeniu Gminy Czaplinek i sytuacji finansowej dodatkowe podwyżki dla Burmistrza to jakieś nieporozumienie.
Czy pani Sekretarz może wyjawić ile przez całą kadencję ( 4 lata) kosztuje Gminę utrzymanie 4 osób funkcyjnych w tej gminie tj Burmistrza, Zastępcy, Skarbnika i Sekretarza ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum mojemiasto.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: